10/16 14:00 |
3 |
[8]
Leningradka – naised
v
Lipetsk – naised
[10]
|
W |
2-3
|
10/10 14:00 |
2 |
[11]
Lipetsk – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
[4]
|
L |
2-3
|
10/03 14:00 |
1 |
[3]
Proton Saratov – naised
v
Lipetsk – naised
[3]
|
L |
3-2
|
03/20 13:00 |
14 |
[6]
Uralochka-NTMK – naised
v
Lipetsk – naised
[7]
|
L |
3-2
|
03/13 15:00 |
14 |
[7]
Lipetsk – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
[6]
|
L |
0-3
|
03/06 16:00 |
26 |
[3]
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Lipetsk – naised
[7]
|
L |
3-1
|
02/27 15:00 |
25 |
[7]
Lipetsk – naised
v
Dinamo Kazan – naised
[2]
|
L |
0-3
|
02/21 15:00 |
24 |
[10]
Tulitsa - naised
v
Lipetsk – naised
[7]
|
W |
1-3
|
02/18 16:00 |
15 |
[1]
Dynamo Moscow – naised
v
Lipetsk – naised
[7]
|
L |
3-0
|
02/13 15:00 |
23 |
[7]
Lipetsk – naised
v
Nižni Novgorodi Sparta – naised
[11]
|
W |
3-1
|
02/06 15:00 |
22 |
[6]
Lipetsk – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
[9]
|
L |
2-3
|
02/03 15:00 |
21 |
[7]
Lipetsk – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
[14]
|
W |
3-0
|
01/23 15:00 |
20 |
[13]
Minchanka Minsk – naised
v
Lipetsk – naised
[6]
|
L |
3-2
|
01/16 14:00 |
19 |
[11]
Zarechye Odintsovo – naised
v
Lipetsk – naised
[6]
|
L |
3-2
|
01/12 15:00 |
18 |
[4]
Leningradka – naised
v
Lipetsk – naised
[6]
|
L |
3-2
|
01/04 14:00 |
17 |
[3]
Dynamo Krasnodar – naised
v
Lipetsk – naised
[6]
|
L |
3-0
|
12/27 15:00 |
16 |
[7]
Lipetsk – naised
v
Proton Saratov – naised
[8]
|
W |
3-1
|
12/18 13:00 |
8 |
[12]
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Lipetsk – naised
[5]
|
W |
0-3
|
12/16 13:00 |
1 |
[8]
Uralochka-NTMK – naised
v
Lipetsk – naised
[5]
|
L |
3-2
|
12/05 15:00 |
14 |
[5]
Lipetsk – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
[6]
|
W |
3-1
|
11/28 15:00 |
13 |
[8]
Lipetsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
[4]
|
W |
3-0
|
11/25 15:30 |
6 |
[9]
Lipetsk – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
[8]
|
W |
3-0
|
11/20 14:00 |
12 |
[2]
Dinamo Kazan – naised
v
Lipetsk – naised
[8]
|
L |
3-0
|
11/14 15:30 |
11 |
[10]
Lipetsk – naised
v
Tulitsa - naised
[13] |
W |
3-2
|
11/07 15:00 |
10 |
[9]
Nizhny Novgorod – naised
v
Lipetsk – naised
[8]
|
L |
3-0
|
10/25 10:00 |
9 |
[11]
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Lipetsk – naised
[10]
|
W |
2-3
|
10/18 15:00 |
7 |
[12]
Lipetsk – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[14]
|
W |
3-1
|
10/07 15:30 |
5 |
[10]
Lipetsk – naised
v
Leningradka – naised
[4]
|
L |
0-3
|
10/03 14:30 |
4 |
[8]
Lipetsk – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
[1]
|
L |
1-3
|
09/27 14:30 |
3 |
[7]
Lipetsk – naised
v
Dinamo Moscow – naised
[5]
|
L |
1-3
|