09/30 15:30 |
2 |
Lipetsk – naised
v
Tulitsa Tula Women
|
L |
0-3
|
09/25 14:00 |
1 |
Dynamo Kazan – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
3-0
|
04/27 09:00 |
5 |
Lipetsk – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-2
|
04/26 11:30 |
4 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
1-3
|
04/24 14:00 |
3 |
Lipetsk – naised
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
|
L |
0-3
|
04/23 09:00 |
2 |
Minchanka Minsk – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
3-0
|
04/22 09:00 |
1 |
Lipetsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
W |
3-1
|
04/09 14:00 |
26 |
Minchanka Minsk – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
2-3
|
04/01 15:00 |
25 |
Lipetsk – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
0-3
|
03/26 14:00 |
24 |
Dynamo Kazan – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
3-1
|
03/20 14:30 |
23 |
Lipetsk – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
1-3
|
03/12 16:00 |
22 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
3-0
|
03/08 12:30 |
16 |
Lipetsk – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
0-3
|
03/05 15:00 |
21 |
Lipetsk – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
L |
1-3
|
02/26 15:00 |
20 |
[13]
Nizhny Novgorod – naised
v
Lipetsk – naised
[11]
|
W |
0-3
|
02/20 14:30 |
19 |
[11]
Lipetsk – naised
v
Tulitsa - naised
[3] |
L |
0-3
|
02/12 10:00 |
18 |
[10]
Yenisey Kras. Naised
v
Lipetsk – naised
[11]
|
L |
3-0
|
02/06 14:30 |
17 |
[12]
Lipetsk – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
[13]
|
W |
3-1
|
01/22 14:00 |
15 |
[8]
Dynamo Krasnodar – naised
v
Lipetsk – naised
[13]
|
W |
1-3
|
01/15 14:30 |
14 |
[13]
Lipetsk – naised
v
Proton Saratov – naised
[6]
|
L |
1-3
|
01/08 14:30 |
13 |
[13]
Lipetsk – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
W |
3-1
|
12/26 13:00 |
12 |
[5]
Uralochka-NTMK – naised
v
Lipetsk – naised
[12]
|
L |
3-0
|
12/16 15:00 |
11 |
[12]
Lipetsk – naised
v
Dinamo Kazan – naised
[2]
|
L |
0-3
|
12/13 15:30 |
10 |
[5]
Dinamo Moscow – naised
v
Lipetsk – naised
[12]
|
L |
3-0
|
12/05 14:30 |
9 |
[12]
Lipetsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
[2]
|
L |
0-3
|
11/28 15:00 |
8 |
[14]
Zarechye Odin. Naised
v
Lipetsk – naised
[11]
|
L |
3-1
|
11/21 14:30 |
7 |
[9]
Lipetsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
[12]
|
L |
1-3
|
11/14 14:30 |
6 |
[4]
Tulitsa - naised
v
Lipetsk – naised
[9]
|
L |
3-0
|
11/07 14:30 |
5 |
[10]
Lipetsk – naised
v
Krasnojarski Jenissei – naised
[12]
|
W |
3-2
|
10/30 12:00 |
4 |
[14]
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
v
Lipetsk – naised
[9]
|
L |
3-1
|