Skip Esports

Võrkpall Live In Play Betting & Odds, Fixtures and Results

Fixtures

Islami solidaarsusmängud - naised 08/10 10:00 Afganistan - naised v Azerbaidžaan - naised View
Islami solidaarsusmängud - naised 08/10 13:00 Usbekistan - naised v Iraan – naised View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 14:00 Rumeenia v Bosnia ja Hertsegoviina View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 14:30 Türgi v Taani View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 16:00 Slovakkia v Ungari View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 16:00 Soome v Austria View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 16:00 Montenegro v Island View
Islami solidaarsusmängud - naised 08/10 16:00 Senegal - naised v Kamerun - naised View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 17:00 Horvaatia v Norra View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 17:30 Kreeka v Küpros View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 17:30 Šveits v Albaania View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 18:00 Hispaania v Georgia View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 18:00 Fääri saared v Eesti View
Euroopa meistrivõistlused – kvalifikatsioon 08/10 20:00 Portugal v Luksemburg View
Brasiilia Paulista U21 08/10 22:00 Santo Andre U21 v Vedacit Vôlei Guarul U21 View
Argentina División de Honor 08/10 23:30 Nautico Hacoaj v UBA Voley View
Argentina Superiores Primera 08/11 00:30 Club Atl. Defensores de Moreno v Escuela Cangallo View
Argentina Superiores Primera 08/11 00:30 CA Bella Vista v Unión Vecinal General Belgrano View
Argentina Superiores Primera 08/11 00:30 Escuela Incorporada Mariano Moreno v Glorias Argentinas View
Argentina Superiores Primera 08/11 00:30 Club Atlético Lanús v GEVP Volley View
Argentina Superiores Primera 08/11 00:30 77 Futbol Club v UNLAM Voley B View

Results

Argentina Superiores Tercera 08/10 00:30 Universidad de Buenos Aires B v Comunicaciones 0-3
Argentina Superiores Primera 08/10 00:30 Ciudad Voley B v Estudiantil Porteño 3-0
Matšid – naised 08/09 23:53 Argentina - naised v Peruu - naised 3-0
Pan-Ameerika karikas 08/09 23:30 Kanada v Mehhiko 2-3
Brasiilia Paulista U21 - naised 08/09 23:00 Realizar U21 – naised v SESI SP U21 Women 0-3
Brasiilia Paulista U21 08/09 22:00 Vôlei Renata U21 v Sao Caetano U21 3-0
Brasiilia Paulista U21 08/09 21:00 Sao Jose Volei U21 v Sesi SP U21 3-2
Pan-Ameerika karikas 08/09 21:00 Tšiili v Kuuba 0-3
Venemaa Liga Pro 08/09 19:30 Lions-pro v Energy-pro 1-3
Pan-Ameerika karikas 08/09 18:00 Brasiilia v Puerto Rico 1-3
Venemaa Liga Pro 08/09 18:00 Empire-pro v Legion-pro 3-1
Koondisemängud - naised 08/09 16:00 Läti - naised v Austria - naised 0-3
Pan-Ameerika karikas 08/09 15:30 Dominikaani Vabariik v USA 0-3
Islami solidaarsusmängud 08/09 14:30 Pakistan v Türgi 1-3
Vietnam U20 Champs 08/09 14:00 Quang Nam U20 v Bien Phong U20 0-3
Islami solidaarsusmängud 08/09 13:00 Maroko v Kamerun 3-2
Vietnam U19 Champs Women 08/09 12:00 TP Ho Chi Minh U19 Women v Dak Lak – naised U19 1-3
Venemaa Liga Pro 08/09 11:20 Plamja-pro v Eagles-pro 3-0
AVC Cup 08/09 11:00 Bahrein v Hiina 1-3
Vietnam U19 Champs Women 08/09 10:00 Ha Noi U19 – naised v Thai Nguyen U19 – naised 1-3
Islami solidaarsusmängud 08/09 10:00 Iraan v Katar 3-0
Islami solidaarsusmängud - naised 08/09 10:00 Afganistan - naised v Kamerun - naised 0-3
Venemaa Liga Pro 08/09 09:20 Tornado-pro v Aljans-pro 3-1
Vietnam U20 Champs 08/09 08:00 Binh Duong U20 v Long An Youth 0-3
Filipiinide PVL - naised 08/09 08:00 PLDT - naised v Taipei King Whale - naised 2-3
AVC Cup 08/09 08:00 Tai v Lõuna-Korea 3-2
AVC Cup 08/09 08:00 Tai v Korea Vabariik 3-2
Venemaa Liga Pro 08/09 07:50 Paip-pro v Titans-pro 0-3
Islami solidaarsusmängud 08/09 07:00 Sudaan v Aserbaidžaan 0-3
Vietnam U19 Champs Women 08/09 06:00 Thong Tin – naised U19 v Quang Ninh U19 – naised 3-0