Live Scores

Jalgpall Armeenia kõrgliiga 02' FC Van [6] FC Van 0-0 FC Noah [8] FC Noah
Jalgpall Esoccer Liga Pro – 12 min mäng 02' Dallas Stars (DLS) Esports 0-0 BlueMountState (BMS) Esports
Jalgpall Valgevene reservide liiga 02' FK Minsk – reservid 0-0 FK Slutsk – reservid
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 03' Liverpool (Muromets) Esports 0-0 Chelsea (Honey) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 03' Man Utd (Gambit) Esports 0-0 Man City (Johnny) Esports
Jalgpall Tadžikistani kõrgliiga 03' FC Kuktosh 1-0 FC Istaravshan
Jalgpall Sambia superliiga 03' ZESCO United [12] ZESCO United 0-0 Chambishi FC [7]
Jalgpall Kambodža kõrgliiga 03' Phnom Penh Crown [2] Phnom Penh Crown 0-0 Kirivong Sok Sen Chey [8] Kirivong Sok Sen Chey
Jalgpall Ungari NB III 04' Kelen SC Kelen SC 0-0 Veszprém FC Veszprém FC
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 06' Ajax (Critic) Esports 2-1 PSV (praym) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 07' Lille (RIK) Esports 1-3 AC Milan (Yoshi) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 07' Real Madrid (VPbysik) Esports 1-1 Liverpool (Plevis) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 08' Barcelona (Creasy2Game) Esports 0-1 Bayern (BPBP94) Esports
Jalgpall Austraalia Brisbane'i Premier League 26' Brisbane Knights [11] Brisbane Knights 0-1 The Gap [12] The Gap
Jalgpall Keenia superkarikas 45' Tusker Tusker 0-0 Gor Mahia Gor Mahia
Jalgpall Jaapani J-League 45' Kashima Antlers [7] Kashima Antlers 0-0 Kawasaki Frontale [1] Kawasaki Frontale
Jalgpall Jaapani J-League 45' FC Tokyo [8] FC Tokyo 1-1 Nagoya Grampus [3] Nagoya Grampus
Jalgpall Jaapani J-League 45' Sanfrecce Hiroshima [10] Sanfrecce Hiroshima 0-0 Cerezo Osaka [12] Cerezo Osaka
Jalgpall Ukraina karikas 45' Simferopoli Tavrija Simferopoli Tavrija 1-2 PFC Oleksandria PFC Oleksandria
Jalgpall Lõuna-Korea K-League 1 45' FC Seoul [11] FC Seoul 0-0 Incheon Utd [7] Incheon Utd
Jalgpall AFC Aasia karikas - naised - kvalifikatsioon 47' Iraan – naised 3-0 Bangladesh – naised Bangladesh – naised
Jalgpall Lõuna-Korea K-League 2 47' Busan IPark [8] Busan IPark 1-0 Seoul E-Land FC [9] Seoul E-Land FC
Jalgpall Bulgaaria karikas 48' Marek Dupnitsa Marek Dupnitsa 0-2 Sofia Levski Sofia Levski
Jalgpall Austraalia Queenslandi Premier League 58' Brisbane City Brisbane City 5-2 SWQ Thunder SWQ Thunder
Jalgpall Austraalia Brisbane'i Premier League 68' Albany Creek [1] Albany Creek 3-0 St George Willawong FC [4] St George Willawong FC
Jalgpall Venemaa karikas 76' Dinamo Barnaul [3] Dinamo Barnaul 0-1 FC Nižni Novgorod [2] FC Nižni Novgorod
Jalgpall Australia NPL Queensland U23 76' Gold Coast United U23 0-1 Peninsula Power U23
Korvpall Klubide sõpruskohtumised Women 1 - 09:06 Antalya 07 – naised 0-0 Botas – naised Botas – naised
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 1 - 01:07 LA Lakers (PK) Esports 4-6 MIL Bucks (FREX) Esports
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 4 - 02:34 PHI 76ers (BRADY) Esports 31-43 LA Lakers (MILKMAN) Esports
Korvpall Aafrika meistrivõistlused – naised 3 - 10:00 Egiptus – naised [2] Egiptus – naised 37-23 Tuneesia – naised [3]
Korvpall Hispaania ACB Supercopa 3 - 07:00 Konyaspor 49-45 TED Ankara TED Ankara
Korvpall Filipiinide PBA Cup 3 - 03:08 Alaska Aces [11] Alaska Aces 69-68 San Miguel Beermen [4] San Miguel Beermen
Korvpall 3x3 Liga Pro 0 - 10:00 Zenit-pro 3x3 0-0 Erofey-pro 3x3
Võrkpall Hiina NVG – naised Shanghai – naised 6-3 Zhejiang – naised
Pesapall CPBL 09/22 10:35 [1] Uni-Lions 0-1 CITIC Brothers [3]
Pesapall Jaapani NPB 09/22 09:00 Yomiuri Giants [8] Yomiuri Giants 7-0 Hiroshima Carp [12] Hiroshima Carp
Pesapall Jaapani NPB 09/22 09:00 Nippon Ham Fighters [10] Nippon Ham Fighters 3-0 Orix Buffaloes [1] Orix Buffaloes
Pesapall Jaapani NPB 09/22 08:45 Hanshin Tigers [2] Hanshin Tigers 0-2 Chunichi Dragons [6] Chunichi Dragons
Pesapall Jaapani NPB 09/22 08:45 Softbank Hawks [11] Softbank Hawks 4-0 Chiba Lotte Marines [7] Chiba Lotte Marines
Pesapall Jaapani NPB 09/22 08:45 Rakuten Eagles [5] Rakuten Eagles 3-2 Seibu Lions [9] Seibu Lions
Pesapall Jaapani NPB 09/22 08:45 Yakult Swallows [4] Yakult Swallows 1-1 Yokohama Bay Stars [3] Yokohama Bay Stars
Jäähoki Russia Championships Women 1 - 00:00 Shenzhen Vanke Rays – naised 0-0 Agidel UFA – naised
Tennis Challenger Ambato 0-0 Gerald Melzer 6-7,0-0 Patrick Kypson
Tennis Challenger Ambato 0-0 [255] Thiago Agustin Tirante 7-6,4-6,0-0 Cristian Rodriguez [406]
Tennis ITF W25 Santarém 0-0 [142] Viktoria Kuzmova 0-0 Angelica Moratelli [466]
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 0-0 Jing L Weng 1-0 Julien De Cuyper
Tennis ITF M15 Pirot 0-0 Michal Novansky 0-0 Kristof Minarik
Tennis Challenger Braga – MP 30-30 Collarini/Vervoort 0-0 Gomes/Rocha
Tennis ATP Nur-Sultan - MP 15-40 Goransson/Vavassori 1-0 Begemann/Lammons
Tennis ITF W25 Santarém 40-15 Sana Garakani 0-1 Tatjana Maria
Tennis ITF M25 Pardubice 30-0 Matvey Minin 0-0 Henri Squire
Tennis ATP Nur-Sultan 15-15 [71] Jaume Munar 0-0 John Millman [48]
Tennis ITF M15 Monastir 15-30 Michel-Alexandre Fortin 1-3 Takashi Saito
Tennis ITF W15 Kairo 30-40 Lamis Alhussein Abdel Aziz 0-1 Punnin Kovapitukted
Tennis Challenger Bukarest 0-30 [229] Lorenzo Giustino 0-2 Matteo Arnaldi [476]
Tennis ITF M15 Kairo 0-0 Kokoro Isomura 0-1 Francesco Passaro
Tennis Challenger Biel 15-15 [221] Ruben Bemelmans 1-2 Marc-Andrea Huesler [159]
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Riccardo Di Nocera 2-0 Guy Orly Iradukunda
Tennis ITF M15 Ulcinj 0-0 Stefano Battaglino 2-3 Samuel Vincent Ruggeri
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Kazuma Kawachi 2-1 Wissam Abderrahman
Tennis Challenger Bukarest 0-0 [305] Riccardo Bonadio 4-1 Radu Albot [104]
Tennis ITF W25 Johannesburg - NP 0-0 Janse Van Vuuren/Pretorius 6-1,2-0 Boshoff/Ndungane
Tennis UTR Pro Tennis Series Ricany - naised 40-30 Chantal Skamlova 2-6,2-0 Katrin Pavkova
Tennis ITF W25 Santarém 30-40 [463] Joanna Garland 2-2 Robin Anderson [224]
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Giorgio Ricca 5-2 Natthasith Kunsuwan
Tennis ITF M25 Pardubice 0-15 Martin Krumich 4-4 Maciej Rajski
Tennis ITF W15 Kairo 0-0 Asya Colombo 2-3 Barbora Matusova
Tennis ITF M15 Ulcinj 0-0 Gianmarco Ferrari 5-2 Matthew Romios
Tennis ITF M25 Pardubice 40-40 Lukas Pokorny 1-5 Eric Vanshelboim
Tennis ITF W25 Johannesburg 0-0 Julita Saner 3-4 Eva Lys
Tennis ITF M15 Pirot 40-A Giorgio Tabacco 3-3 Aleksa Pisaric
Tennis ITF W15 Monastir 30-15 Olga Helmi 6-2,2-0 Emily Welker
Tennis ITF W80 Valencia 15-15 [160] Francesca Jones 6-3,1-0 Naiktha Bains [260]
Tennis ITF M25 Johannesburg 30-30 Peter Goldsteiner 0-6,3-1 Kyle Seelig
Tennis ATP Metz – MP 0-15 Giron/Olivetti 4-6,5-4 Brkic/Cacic
Tennis ATP Metz – MP 0-0 Kontinen/Mclachlan 7-6,0-0 Reid/Skupski
Tennis WTA Ostrava 15-30 [32] Alison Riske 6-4,0-0 Fiona Ferro [85]
Tennis ITF W25 Johannesburg - NP 30-0 Duerst/Stadler 6-0,2-5 Cabaj Awad/Samir
Tennis ITF W25 Johannesburg - NP 0-0 Erin McKenzie/Tayla Wilmot 0-0 Akita/Omae
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Tommaso Roggero 1-6,1-2 Li Tu
Tennis ITF M15 Ulcinj 0-0 Frane Nincevic 3-6,1-2 Rrezart Cungu
Tennis ITF M25 Jönköping 0-40 Elmer Moller 2-6,2-2 Khumoyun Sultanov
Tennis ITF M15 Pirot 15-40 Alexandar Balj 0-6,3-5 Gorazd Srbljak
Tennis ITF M15 Monastir 0-0 Aziz Ouakaa 5-4 Omar Brigida
Tennis ITF W15 Kairo 0-0 Nino Natsvlishvili 4-6,0-0 Anna Ureke
Tennis ITF M25 Jönköping 0-15 Marvin Moeller 6-2,3-5 Tibo Colson
Tennis ITF M25 Jönköping 0-0 Daniel Little 6-7,3-2 Filip Bergevi
Tennis ITF M15 Kairo 0-15 Faris Zakaryia 6-7,0-0 Rishab Agarwal
Tennis UTR Pro Tennis Series Mulheim 30-15 Buvaysar Gadamauri 6-1,5-1 Jose A R Rodriguez
Tennis ITF W80 Wiesbaden 40-0 [199] Lucrezia Stefanini 2-6,5-4 Nefisa Berberovic [455]
Tennis ITF W80 Valencia 15-15 [230] Daniela Seguel 6-4,3-5 Ekaterine Gorgodze [161]
Tennis Challenger Braga 0-0 [223] Robin Haase 2-6,7-6,0-0 Roberto Cid Subervi [283]
Tennis UTR Pro Tennis Series Ricany - naised 0-0 Nikola Novotna 7-6,0-0 Daniela Ciobanu
Tennis Challenger Braga 40-15 [247] Jesper De Jong 6-3,6-5 Alessandro Giannessi [182]
Tennis Challenger Biel 0-0 [242] Lukas Klein 7-5,4-6,4-5 Mats Moraing [175]
Tennis ITF W80 Wiesbaden 40-15 [292] Bianca Turati 6-7,5-5 Lina Gjorcheska [327]
Tennis ITF W80 Wiesbaden 15-0 Yana Morderger 7-6,1-6,3-4 Anna Klasen
Hobuste võiduajamine JPN Tokyo City 09/22 11:50 Tokyo City Keiba – 12. jooks View
Hobuste võiduajamine JPN Tokyo City 09/22 11:10 Tokyo City Keiba – 12. jooks View
Hobuste võiduajamine Greyville (SA) 09/22 11:05 Greyville (LAV) (2. jooks) View
Hobuste võiduajamine Amiens 09/22 10:36 Amiens (3. jooks) View
Hobuste võiduajamine JPN Tokyo City 09/22 10:30 Tokyo City Keiba – 12. jooks View
Kriket T10 09/22 11:00 Portugal 1/1 Austria
Kriket Kriket 09/22 09:30 Northern Diamonds - naised ,88/5 Central Sparks - naised
Kriket CC Div 1 09/21 09:30 Warwickshire Warwickshire 367 All Out,11/0 Somerset Somerset
Kriket CC Div 2 09/21 09:30 Gloucestershire Gloucestershire 216/9,140 All Out Durham Durham
Kriket CC Div 2 09/21 09:30 Surrey Surrey ,451/5 Glamorgan Glamorgan
Kriket CC Div 1 09/21 09:30 Nottinghamshire Nottinghamshire 296 All Out,45/6 Yorkshire Yorkshire
Kriket CC Div 1 09/21 09:30 Lancashire Lancashire 86/7,143 All Out Hampshire Hampshire
Kriket CC Div 3 09/21 09:30 Kent Kent 138 All Out,147 All Out Middlesex Middlesex
Hurtade võiduajamine AUS Darwin 09/22 11:16 Darwin – 4. jooks View
Hurtade võiduajamine Harlow 09/22 11:16 Harlow (6. jooks) View
Hurtade võiduajamine Swindon 09/22 11:13 Swindon (5. jooks) View
Hurtade võiduajamine Crayford 09/22 11:09 Crayford (6. jooks) View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 09/22 11:08 Bendigo – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine Nottingham 09/22 11:06 Nottingham (3. jooks) View
Hurtade võiduajamine AUS Bulli 09/22 11:05 Bulli – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Cannington 09/22 11:02 Cannington – 2. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ballarat 09/22 10:58 Ballarat – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Rockhampton 09/22 10:55 Rockhampton – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Darwin 09/22 10:52 Darwin – 4. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 09/22 10:48 Bendigo – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bulli 09/22 10:45 Bulli – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Cannington 09/22 10:41 Cannington – 2. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ballarat 09/22 10:38 Ballarat – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Rockhampton 09/22 10:35 Rockhampton – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Darwin 09/22 10:32 Darwin – 4. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 09/22 10:28 Bendigo – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bulli 09/22 10:25 Bulli – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ballarat 09/22 10:18 Ballarat – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Rockhampton 09/22 10:15 Rockhampton – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Darwin 09/22 10:12 Darwin – 4. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bendigo 09/22 10:08 Bendigo – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Bulli 09/22 10:05 Bulli – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Ballarat 09/22 09:58 Ballarat – 7. jooks View
Snuuker English Open Qualifiers 2021 09/22 09:00 Simon Lichtenberg 0-3 Fraser Patrick
Snuuker English Open Qualifiers 2021 09/22 09:00 Nigel Bond 2-1 Chen Zifan
Noolevise Online Live League - 1. nädal 2021 09/22 10:50 Carl Wilkinson 2-4 Connor Scutt
Saalijalgpall Club Friendlies 2x25mins 24:20 Dinamo Samara Dinamo Samara 0-0 Novaja Generacija Novaja Generacija
Lauatennis Challenger Ochsenhausen Fedor Kuzmin 0-0 Florian Bourrassaud
Lauatennis Ukraina TT Cup Maksym Mykytiuk 0-0 Pavlo Zaderei
Lauatennis Ukraina TT Cup Roman Cherevko 0-0 Nikita Trofimov
Lauatennis Ukraina TT Cup Andrii Hordii 0-0 Maksym Mykhailovych
Lauatennis Setka Cup Andrii Kovrikov 5-3 Yevhenii Honchar
Lauatennis Setka Cup 2-11 Daniel Salomon 0-0 Josef Růžička
Lauatennis Ukraina TT Cup Igor Demchuk 10-10 Viktor Bosak
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 6-11 Miroslav Svedik 1-0 Milan Klement
Lauatennis WTT Star Contender Doha Women Hsien-Tzu Cheng 0-0 Debora Vivarelli
Lauatennis Liga Pro 6-11 Roman Astreev 0-0 Vasiliy Rudenko
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-8 Zakharia Tiuliagin 2-2 Serhii Hilitukha
Lauatennis Setka Cup 13-11,14-16,11-2 Ivan Arkhipov 6-4 Mykhailo Mosiuk
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-8,9-11,11-9 Illia Yanishevskiy 3-10 Sergiy Balabey
Lauatennis Liga Pro 10-12,11-7,3-11 Ivan Lednev 1-3 Anatoly Batalov
Lauatennis WTT Star Contender Doha WD 8-11,11-4,11-6,3-11 Wong/Goi 3-2 Tailakova/Vorobeva
Lauatennis Japan T League 8-11 Jin Ueda 0-0 Masaki Yoshida
Lauatennis WTT Star Contender Doha Women Miyu Nagasaki 0-0 Zion Lee
E-sport CS:GO - PLE.GG Mistrzowska 01:55 Izako Boars Izako Boars 0-0 Turow Zgorzelec
E-sport CS:GO - Malta Vibes 03:34 Entropiq 1-0 1WIN
E-sport LOL: Wild Rift - WRL LPL Quals 07:05 TT Gaming TT Gaming 0-1 Invictus Gaming Invictus Gaming