Live Scores

Jalgpall Alžeeria U19 liiga 00' CRB Ain Oussera U19 View MCB Oued Sly U19
Jalgpall Esoccer Liga Pro – 12 min mäng 00' Henry (HEN) Esports 0-0 Toosie Slide (TME) Esports
Jalgpall AFC Women’s Asian Cup 00' Jaapan – naised Jaapan – naised 0-0 Myanmar – naised Myanmar – naised
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 04' Real Madrid (Shadow) Esports 1-1 Sevilla (Gambit) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 05' A.Madrid (Muromets) Esports 0-0 Barcelona (MakcwellLm) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 07' Juventus (Quavo) Esports 0-0 Barcelona (Zazabak) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 07' Inter (Yoshi) Esports 3-0 Dortmund (Nasa) Esports
Jalgpall Esoccer Liga Pro – 12 min mäng 12' Poma322 (RUS) Esports 1-0 Erikiano1 (BMS) Esports
Jalgpall Austraalia A-League - naised 24' Adelaide United – naised [4] Adelaide United – naised 0-0 Wellington Phoenix - naised [10]
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 1 - 01:10 LA Lakers (SXM) Esports 13-17 GS Warriors (BRADY) Esports
Korvpall 3x3 Liga Pro 0 - 10:00 Dynamo-pro 3x3 0-0 SKIF-pro 3x3
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 3 - 04:15 BOS Celtics (HOGGY) Esports 20-12 LA Clippers (MIST) Esports
Korvpall Ebasketball Liga Pro 4x5mins 3 - 05:00 BossVlados0_0 Esports 24-30 Rom1pr Esports
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 4 - 01:56 PHI 76ers (RAMZ) Esports 54-48 GS Warriors (THA KID) Esports
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 4 - 01:32 CLE Cavaliers (Andrik) Esports 43-47 IND Pacers (VaerBer) Esports
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 4 - 02:55 DAL Mavericks (panteraxball) Esports 50-37 ORL Magic (blaylockk) Esports
Korvpall China CBA 3 - 12:00 Jilin Northeast Tigers [12] Jilin Northeast Tigers 50-53 Zhejiang Lions [2] Zhejiang Lions
Korvpall China CBA 3 - 11:19 Beijing Ducks [9] Beijing Ducks 55-44 Sichuan Blue Whales [14] Sichuan Blue Whales
Korvpall Indoneesia IBL 4 - 08:17 [14] Bumi Borneo Pontianak 42-59 Rans Pik [16]
Võrkpall Venemaa Liga Pro 26-24 Energy-pro 22-24 Lions-pro
Võrkpall Venemaa Liga Pro – naised 18-25,25-23 Sapfir-pro – naised 1-2 Malahit-pro – naised
Võrkpall Kõrgõzstani kõrgliiga Kelechek 13-23 Aksy
Jäähoki Venemaa MHL 1 - 20:00 Stalnye Lisy U20 Stalnye Lisy U20 0-0 Belye Medvedi U20 Belye Medvedi U20
Jäähoki Liga Pro – lühimängud – 3x10 min 1 - 10:00 Reaktivnyye Bizony 0-0 Chernyye Grifony
Tennis ITF M15 Cancún 0-0 Gage Brymer 5-7,5-5 Isaiah Strode
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused – naised 0-0 Amanda Anisimova 0-0 Naomi Osaka
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused – MP Granollers/Zeballos 5-3 O'Mara/Vasilevski
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused – MP 40-15 Mektic/Pavic 6-5 Kokkinakis/Kyrgios
Tennis ITF M15 Kaasan 30-40 Alexander Vasilenko 6-4,2-1 Aliaksandr Liaonenka
Tennis ITF W15 Kaasan A-40 Polina Kudermetova 6-2,3-0 Darya Shauha
Tennis ITF W15 Kaasan 0-15 Anastasia Kovaleva 6-1,1-0 Anna Ukolova
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused 0-0 [3] Alexander Zverev 6-3,6-4,0-0 Radu Albot [124]
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused – MP 2-1 Andujar/Martinez 6-3,6-6 Haase/Van De Zandschulp
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused 0-0 [43] Sebastian Korda 4-6,5-7,4-5 Pablo Carreno-Busta [21]
Tennis Austraalia lahtised meistrivõistlused 0-15 [31] Carlos Alcaraz 2-6,6-7,6-4,6-2,4-4 Matteo Berrettini [7]
Hobuste võiduajamine AUS Sunshine Co 01/21 08:30 Sunshine Coast – 3. jooks View
Hobuste võiduajamine AUS Canterbury 01/21 08:15 Canterbury – 3. jooks View
Hobuste võiduajamine Busan 01/21 08:00 Busan View
Hobuste võiduajamine AUS Sunshine Co 01/21 08:00 Sunshine Coast – 3. jooks View
Hobuste võiduajamine Chennai 01/21 08:00 Chennai (2. jooks) View
Hobuste võiduajamine AUS Port Lincol 01/21 07:10 Port Lincoln – 7. jooks View
Kriket Kriket 01/21 07:30 Chattogram Challengers 39/3 Fortune Barishal
Kriket 1st ODI 01/21 07:00 Afganistan 39/1 Madalmaad
Kriket Kriket 01/21 05:40 Canterbury Kings Canterbury Kings 173/6,81/0 Northern Brave Northern Brave
Hurtade võiduajamine AUS Richmond 01/21 08:18 Richmond – 2. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Geelong 01/21 08:12 Geelong – 1. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Traralgon 01/21 08:09 Traralgon – 1. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Wagga 01/21 08:04 Wagga – 2. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Richmond 01/21 07:57 Richmond – 2. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Horsham 01/21 07:53 Horsham – 11. jooks View
Golf Singapuri lahtised meistrivõistlused 01/20 05:13 Singapuri lahtised meistrivõistlused View
Golf Abu Dhabi HSBC Championship 01/20 03:13 Abu Dhabi HSBC Championship View
Liiduragbi IRB World Sevens Women 00:20 Russia 7s Women 0-0 Brasiilia 7s – naised
Lauatennis Challenger Ochsenhausen Evgueni Chtchetinine 0-0 Damian Zech
Lauatennis Ukraina TT Cup Grigoriy Oliynik 1-0 Ihor M Syniavskyi
Lauatennis Czech Liga Pro Michal Regner 0-0 Michal Zahradka
Lauatennis Setka Cup Women Yana Mykhailyk 0-0 Anastasiia Kozak
Lauatennis Czech Liga Pro Daniel Kouble 0-0 Vladimir Postelt
Lauatennis Setka Cup Bohdan Pyrtyk 0-0 Mykola Kostyv
Lauatennis Ukraina TT Cup Maxim Naumchuk 12-11 Maksym Kukharuk
Lauatennis Setka Cup 11-5 Vitalii Ryndia 3-6 Vitalii Peltek
Lauatennis Setka Cup 11-7,11-6 Ivan Efimenko 3-4 Yurii Kurishchenko
Lauatennis Setka Cup 11-7,11-8 Yurii Kolos 0-0 Viktor Slozka
Lauatennis Ukraina TT Cup 7-11,11-6 Yaroslav Voytenko 0-0 Oleksiy Sapronov
Lauatennis Liga Pro Oleg Belugin 0-0 Pavel Vshivkov
Lauatennis Liga Pro 11-4,9-11,7-11 Ilya Konashkov 5-10 Sergey Nikulin
Lauatennis Liga Pro 6-11 Aleksandr Kolmin 0-0 Vladimir Nemashkalo
Lauatennis Setka Cup 10-12,11-4,11-7 Vadym Bochkovsky 0-0 Volodymyr Chornobab
Lauatennis Ukraina TT Cup 11-6,12-10 Serhii Hilitukha 8-5 Anatolii Zapletniuk
Lauatennis Ukraina TT Cup 4-11,9-11,11-2,11-6 Vitalii Solovei 4-1 Oleh Stasevskyi
Lauatennis TT Star Series 6-11,11-3,2-11,11-4 Antonin Gavlas 2-3 Jiri Vrablik
Lauatennis Setka Cup 9-11,11-7,11-9 Martin Dolezal 3-1 Ondrej Simunek
Sulgpall Swedish Open – SP Lau/Lober 0-0 Kwek/Jin
Sulgpall Swedish Open – SP Corvee/Bauer 0-0 Mork/Joergensen
Sulgpall Swedish Open – SP Smilowski/Adamek 0-0 Makkasasithorn/Sudjaipraparat
Sulgpall Swedish Open – SP Tan/Shi 0-0 Chrisnanta/Lim
Sulgpall Swedish Open – SP Corvee/Vallet 0-0 Melaniuk/Hankiewicz
E-sport CS:GO - Pinnacle Winter Series 01:55 Tricked Tricked 0-0 Team Finest
E-sport LOL – LCK – kevadhooaeg 00:00 Liiv SANDBOX Liiv SANDBOX 0-0 Kwangdong Freecs Kwangdong Freecs
E-sport LOL – LPL – kevadhooaeg 00:00 Ultra Prime Ultra Prime 1-0 LGD Gaming LGD Gaming