Live Scores

Jalgpall Singapuri Premier League 00' Balestier Khalsa FC [7] Balestier Khalsa FC View Lion City Sailors FC [2] Lion City Sailors FC
Jalgpall Vietnami V-League 2 00' Công An Nhân Dân Công An Nhân Dân View XSKT Cần Thơ XSKT Cần Thơ
Jalgpall Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' Galatasaray (aibothard) Esports View Besiktas (General) Esports
Jalgpall Eesti esiliiga 00' Tallinna FC Flora II [4] Tallinna FC Flora II View Ida-Virumaa FC Alliance [8]
Jalgpall Singapuri Premier League 00' Albirex Niigata Singapore [1] Albirex Niigata Singapore View Hougang United FC [6] Hougang United FC
Jalgpall Saksa Verbandsliga 00' SFC Stern 1900 View Berliner SC
Jalgpall Hispaania Primera Nacional – naised 00' Discóbolo-La Torre AC – naised View Granada B - naised
Jalgpall Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' Fenerbahce (Danny) Esports View Trabzonspor (Gorilla) Esports
Jalgpall Eesti esiliiga B 00' Tartu JK Tammeka II Tartu JK Tammeka II View Tallinna JK Legion II Tallinna JK Legion II
Jalgpall Eesti esiliiga B 00' JK Tallinna Kalev II JK Tallinna Kalev II View Tartu JK Welco Tartu JK Welco
Jalgpall Hispaania Tercera – 7. alagrupp 00' Real Aranjuez View Collado Villalba
Jalgpall Hispaania Tercera – 7. alagrupp 00' Getafe B Getafe B View Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón
Jalgpall Hispaania Tercera – 6. alagrupp 00' [7] Athletic Torrellano View Elche Ilicitano [6] Elche Ilicitano
Jalgpall Hispaania Tercera – 7. alagrupp 00' Trival Valderas [8] Trival Valderas View CD Mostoles URJC [3]
Jalgpall Hispaania Tercera – 18. alagrupp 00' [4] Illescas View CD Tarancón [3] CD Tarancón
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 03' Chelsea (ACAW) Esports 1-0 Liverpool (BiZzoN_98) Esports
Jalgpall Esoccer Live Arena – 10 min mäng 03' Man City (Ganger_29) Esports 1-1 Tottenham (Walker) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 08' AC Milan (Andy_M) Esports 0-0 Inter (Papa_blond) Esports
Jalgpall Esoccer Battle – 8 min mäng 09' Napoli (Makson) Esports 1-3 Lazio (ec1ipse) Esports
Jalgpall Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Fenerbahce (Danny) Esports 3-2 Besiktas (General) Esports
Jalgpall Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Basaksehir (Nio) Esports 1-3 Galatasaray (aibothard) Esports
Jalgpall Austria 2. Landesliga 23' FC Eisenkappel 2-0 SV Bad St. Leonhard
Jalgpall Rumeenia U19 liiga 23' ACS Kids Tampa Brasov U19 1-0 CSM Ploiesti U19
Jalgpall Austria Regionalliga Tirol 25' [9] WSG Swarovski Tirol II 3-0 Wörgl SV [6] Wörgl SV
Jalgpall Prantsusmaa U19 liiga 26' [10] Clermont Foot U19 0-0 Torcy U19 [13] Torcy U19
Jalgpall Itaalia Serie B – naised 27' Napoli – naised 0-0 Chievo – naised Chievo – naised
Jalgpall Prantsusmaa U19 liiga 27' SC Bastia U19 [8] SC Bastia U19 0-2 Toulouse U19 [6] Toulouse U19
Jalgpall Hispaania Segunda Federación - naised 27' Real Unión de Tenerife - naised Real Unión de Tenerife - naised 2-0 Valencia B - naised
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 27' Verl U19 1-1 Paderborn U19 Paderborn U19
Jalgpall Rumeenia U19 liiga 27' ACB Ineu U19 1-0 LPS Cluj-Napoca U19
Jalgpall Austria Landesliga 27' Austria Lustenau II Austria Lustenau II 0-0 FC Höchst FC Höchst
Jalgpall Hispaania noorteliiga 10/02 09:00 CE Constància U19 0-0 CD Ebro U19
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 25' SC Preussen Münster U19 SC Preussen Münster U19 0-3 Schalke U19 Schalke U19
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 25' Unterhaching U19 [11] Unterhaching U19 0-1 Karlsruher U19 [6] Karlsruher U19
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 25' FC Viktoria Köln U19 FC Viktoria Köln U19 0-0 Rot-Weiß Essen U19 Rot-Weiß Essen U19
Jalgpall Sloveenia liiga – naised 25' ŽNK Cerklje – naised 1-1 ND Primorje - naised
Jalgpall Hispaania Segunda División RFEF - 4. alagrupp 26' Sevilla Atlético [15] Sevilla Atlético 0-1 Atlético Sanluqueño [9] Atlético Sanluqueño
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 26' Holstein Kiel U19 Holstein Kiel U19 0-1 Union Berlin U19 Union Berlin U19
Jalgpall Hispaania Primera Nacional – naised 26' CD Algaidas – naised 0-0 Zaragoza CFF II - naised
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 26' MSV Duisburg U19 MSV Duisburg U19 2-1 Borussia Mönchengladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19
Jalgpall Saksamaa Bundesliga II – naised 26' SC Freiburg II Women [11] SC Freiburg II Women 0-0 Carl Zeiss Jena - naised [8] Carl Zeiss Jena - naised
Jalgpall Austria Landesliga 27' SV Strasswalchen SV Strasswalchen 0-1 SK Adnet
Jalgpall Saksamaa Bundesliga II – naised 27' RB Leipzig – naised [1] RB Leipzig – naised 3-0 Cologne II Women [14] Cologne II Women
Jalgpall Hispaania noorteliiga 27' Espanyol U19 0-1 UD Cornella U19
Jalgpall Ungari NB III 27' Puskás Akadémia II 2-0 Mori SE Mori SE
Jalgpall Saksamaa Bundesliga II – naised 27' Wolfsburg II - naised [13] Wolfsburg II - naised 0-0 Bayern München II – naised [3] Bayern München II – naised
Jalgpall Malta Challenge League 27' Mqabba FC [16] Mqabba FC 0-1 Sliema Wanderers [1] Sliema Wanderers
Jalgpall Austria 1. liiga - naised 28' SCR Altach/FFC Vorderland - naised [4] SCR Altach/FFC Vorderland - naised 1-1 First Vienna FC 1894 - naised [7] First Vienna FC 1894 - naised
Jalgpall Hispaania Tercera – 13. alagrupp 28' [3] Racing Murcia FC 1-1 Deportiva Minera [8] Deportiva Minera
Jalgpall Saksa Bundesliga U19 28' 1860 München U19 [15] 1860 München U19 1-1 Eintracht Trier U19 [17]
Jalgpall Horvaatia 3. liiga 28' Gaj Mace 0-2 NK Samobor NK Samobor
Jalgpall Itaalia Campionato Primavera 1 28' Bologna U19 [8] Bologna U19 0-1 AC Milan U19 [10] AC Milan U19
Jalgpall Kreeka superliiga U19 28' Thessaloníki PAOK U19 [3] Thessaloníki PAOK U19 1-0 Panathinaikos U19 [6] Panathinaikos U19
Jalgpall Soome U20 liiga 29' TamFu U20 1-1 TPV U20
Jalgpall Myanmari rahvusliiga 29' Yangon United FC [2] Yangon United FC 2-0 Rakhine United [10] Rakhine United
Jalgpall Eesti Meistriliiga – naised 29' Saku Sporting - naised Saku Sporting - naised 2-0 JK Tallinna Kalev - naised JK Tallinna Kalev - naised
Jalgpall Prantsusmaa U19 liiga 29' Monaco U19 [3] Monaco U19 2-0 Saint-Étienne U19 [7] Saint-Étienne U19
Jalgpall Kasahstani kõrgliiga 29' Kostanaj Tobol [3] Kostanaj Tobol 1-0 Karagandõ Šahtjor [6] Karagandõ Šahtjor
Jalgpall Horvaatia 3. liiga 29' NK Dinamo Odranski Obrež 0-2 NK Ponikve NK Ponikve
Jalgpall Ungari NB III 29' Zalaegerszegi TE II 1-2 FC Tatabanya FC Tatabanya
Jalgpall Kasahstani kõrgliiga 29' FK Kyzylzhar [11] FK Kyzylzhar 0-1 Almatõ Kairat [5] Almatõ Kairat
Jalgpall Vietnami V-League 2 30' Phu Dong FC [9] Phu Dong FC 1-0 Quang Nam [4] Quang Nam
Jalgpall Ungari NB III 30' Debreceni VSC II Debreceni VSC II 0-1 Füzesgyarmati SK Füzesgyarmati SK
Jalgpall Kasahstani 2. divisjon 30' FK Aksu - reservid 0-1 Khan Tengri FC
Jalgpall Kasahstani 2. divisjon 30' Kökšetau Okžetpes – reservid 0-0 Karagandõ Šahtjor - reservid Karagandõ Šahtjor - reservid
Jalgpall Prantsusmaa U19 liiga 30' [3] Angers U19 1-0 Brest U19 [1] Brest U19
Jalgpall Serbia U19 liiga 32' FK Brodarac U19 FK Brodarac U19 3-0 OFK Vrsac U19
Jalgpall Indoneesia Liga 3 43' Persika 1951 0-0 Depok United
Jalgpall Vietnami V-League 2 45' Đắk Lắk [11] Đắk Lắk 0-0 Long An [5] Long An
Jalgpall Austria 2. Liga 45' Floridsdorfer AC [8] Floridsdorfer AC 1-0 FC Blau-Weiß Linz [10] FC Blau-Weiß Linz
Jalgpall Austria Landesliga 45' Slovan Hütteldorfer AC 0-0 Favoritner AC
Jalgpall Slovakkia 3. liiga 45' TJ Jednota Bánová TJ Jednota Bánová 4-0 Bratislava SK Vrakuňa Bratislava SK Vrakuňa
Jalgpall Thailand Division 3 45' Wiang Sa Surat City 1-1 Mueang Kon D United
Jalgpall Thailand Division 3 45' Udon United 0-1 Khonkaen Mordindang FC
Jalgpall Thailand Division 3 45' Sakon Nakhon FC 1-2 Surin KCM FC
Jalgpall Austria Landesliga 45' ASK Klagenfurt 1-1 SK Maria Saal SK Maria Saal
Jalgpall Kreeka superliiga U19 45' Lamia U19 [12] Lamia U19 1-0 Levadiakos U19 [11]
Jalgpall Tšehhi 5. liiga 45' Sapeli Polna 0-1 Ledeč nad Sázavou
Jalgpall Thailand Division 3 45' Chamchuri Utd 0-0 Samut Prakan FC
Jalgpall Tšehhi 4. liiga 51' Slovan Liberec B Slovan Liberec B 3-0 Hlinsko Hlinsko
Jalgpall Tšehhi naiste 2. divisjon 52' FC Praha - naised 1-0 FK Teplice - naised
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 53' Bohemians 1905 B [4] Bohemians 1905 B 3-0 Baník Sokolov [15] Baník Sokolov
Jalgpall Tšehhi 4. liiga 53' Vysočina Jihlava B 2-0 Bystřice nad Pernštejnem
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 53' FK Chlumec nC [5] FK Chlumec nC 0-0 SK Sokol Zápy [4] SK Sokol Zápy
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 55' Mladá Boleslav II [11] Mladá Boleslav II 0-1 Viktoria Žižkov [1] Viktoria Žižkov
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 55' Baník Ostrava B Baník Ostrava B 1-1 Frýdek-Mistek Frýdek-Mistek
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 55' Hradec Králové B [12] Hradec Králové B 0-3 FK Kolín [3] FK Kolín
Jalgpall Tšehhi 4. liiga 55' Praha Meteor VIII Praha Meteor VIII 3-1 SK Vilemov
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 56' SC Znojmo SC Znojmo 0-2 Hlučín Hlučín
Jalgpall Tšehhi 4. liiga 56' MFK Havířov MFK Havířov 1-1 TJ Novy Jičín TJ Novy Jičín
Jalgpall Tšehhi 4. liiga 56' Slavičín Slavičín 2-0 TJ Skaštice TJ Skaštice
Jalgpall Tšehhi 5. liiga 57' FK MAS Táborsko B FK MAS Táborsko B 3-0 FK Protivin
Jalgpall Tšehhi 4. liiga 58' FC Brno II 2-0 FK Kozlovice FK Kozlovice
Jalgpall Tšehhi 2. liiga 59' Slavia Praha B [15] Slavia Praha B 2-1 MFK Vyškov [3] MFK Vyškov
Jalgpall Tšehhi 3. liiga 63' FK Teplice B [6] FK Teplice B 1-1 FK Jablonec B [14] FK Jablonec B
Jalgpall Hispaania noorteliiga 69' Valencia U19 Valencia U19 2-0 Alboraya U19
Jalgpall Lõuna-Aafrika Diski Challenge 70' Maritzburg United – reservid 0-1 Cape Town City FC Reserves
Jalgpall Rumeenia Liga II 71' SS Politehnica Timișoara [18] SS Politehnica Timișoara 1-3 CS Concordia Chiajna [15] CS Concordia Chiajna
Jalgpall Rumeenia Liga II 71' FK Csikszereda Miercurea Ciuc [7] FK Csikszereda Miercurea Ciuc 2-0 Bukaresti Metaloglobus [20] Bukaresti Metaloglobus
Jalgpall Mongoolia kõrgliiga 71' Tuv Buganuud 1-2 Deren FC
Jalgpall Lõuna-Aafrika Diski Challenge 71' Supersport United – reservid 2-1 TS Galaxy – reservid
Jalgpall Rumeenia Liga II 71' Oțelul Galați [3] Oțelul Galați 0-1 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu [9] ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu
Jalgpall Rumeenia Liga II 73' [13] FC Brașov 0-0 CSM Slatina [10] CSM Slatina
Jalgpall Filipiinide UFL 76' Mendiola FC [6] Mendiola FC 0-4 Stallion Laguna FC [4] Stallion Laguna FC
Jalgpall Lõuna-Korea K-League 1 90' Suwon FC [7] Suwon FC 2-2 Gimcheon Sangmu FC [10] Gimcheon Sangmu FC
Jalgpall Hongkongi 1. divisjon 90' [3] Kowloon City 4-1 Happy Valley [3] Happy Valley
Jalgpall Hongkongi 1. divisjon 94' Yuen Long [3] Yuen Long 3-2 South China AA [3] South China AA
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 1 - 01:04 IND Pacers (Moody) Esports 12-13 DAL Mavericks (tapachan) Esports
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 2 - 01:12 LA Clippers (DOUBLEFOUR) Esports 16-34 MIL Bucks (CYBORG) Esports
Korvpall Ebasketball Battle – 4x5 min 4 - 04:42 NO Pelicans (yangrainmaker) Esports 48-37 PHX Suns (OldJhin) Esports
Korvpall Ebasketball H2H GG League - 4x5mins 4 - 02:05 PHI 76ers (BEARDED D) Esports 64-46 BKN Nets (QUAKE) Esports
Korvpall Jaapani B1 liiga 1 - 00:17 Ryukyu Golden Kings [1] Ryukyu Golden Kings 22-6 Utsunomiya Brex [8] Utsunomiya Brex
Korvpall Japan B League 2 2 - 05:49 Earth Friends Tokyo Z [2] Earth Friends Tokyo Z 17-39 Yamagata Wyverns [6] Yamagata Wyverns
Korvpall FIBA 3x3 World Tour 0 - 01:44 Riga 3x3 20-13 Lausanne 3x3
Korvpall PBA Commissioner's Cup 3 - 12:00 Rain or Shine Elasto Painters Rain or Shine Elasto Painters 54-49 Terrafirma Dyip Terrafirma Dyip
Korvpall Hongkongi BL 4 - 02:26 Tycoon 63-56 Eastern Long Lions
Võrkpall Taani 1. liiga – naised VLI – naised 3-0 Lyngby-Gladsaxe Volley 2 Women
Võrkpall Norra 1. divisjon – naised 17-25 OSI Women 0-0 NTNUI 2 – naised
Võrkpall Saksamaa superkarikas 18-25 Unterhaching Unterhaching 3-2 Helios Grizzlys Giesen Helios Grizzlys Giesen
Võrkpall Uganda rahvusliiga A - naised 25-16 Ndejje - naised 6-5 KAVC-A - naised
Võrkpall Tšehhi Junior Extraliga VAM Olomouc U20 18-11 Kolin U20
Võrkpall Klubide sõpruskohtumised 25-21 ACH Volley Ljubljana ACH Volley Ljubljana 0-0 Levski Volley Levski Volley
Võrkpall Taani 1. liiga 22-25 Aarhus 1900 5-10 Bedsted KFUM
Võrkpall Klubide sõpruskohtumised - naised 25-22 Spartak Komarno – naised Spartak Komarno – naised 5-1 Nove Mesto nad Vahom 2 Women
Võrkpall Taani 1. liiga – naised 25-17 Skovbakken – naised 6-3 Funder GF – naised
Võrkpall Indoneesia Divisi Satu 25-19,25-17 PDAM Titra Bhagasasi 16-13 Lavani
Võrkpall Philippines SSL Collegiate Women 23-25,35-33,25-22,21-25 Mapua – naised 11-11 SBC Red Spikers – naised
Pesapall CPBL 10/02 09:05 [4] Wei-Chuan Dragons 1-0 Fubon Guardians [5]
Pesapall Jaapani NPB 10/02 09:00 Softbank Hawks [6] Softbank Hawks 1-0 Lotte Marines [3] Lotte Marines
Pesapall Jaapani NPB 10/02 09:00 Nippon Ham Fighters [9] Nippon Ham Fighters 0-0 Seibu Lions [5] Seibu Lions
Pesapall Jaapani NPB 10/02 09:00 Orix Buffaloes [10] Orix Buffaloes 0-0 Rakuten Eagles [7] Rakuten Eagles
Jäähoki Slovakkia Extraliga U20 1 - 00:00 HK SKP Poprad U20 0-0 HC Kosice U20
Jäähoki Slovakkia 1. divisjon U20 3 - 20:00 HK Ruzinov 99 Bratislava U20 1-5 HC Slovan Bratislava B U20
Jäähoki Slovakkia Extraliga U20 1 - 00:00 HK SKP Poprad U20 0-0 HC Kosice U20
Tennis ITF M25 Nevers Baptiste Rey 0-0 Alessandro Dragoni
Tennis ITF M15 Sabadell 0-0 Max Alcala Gurri 0-0 Alvaro Lopez San Martin
Tennis ITF W25 Sozopol Gebriela Mihaylova 1-0 Victoria Muntean
Tennis Challenger Alicante 0-15 Rafael Segado Esteve 2-4 Hady Habib
Tennis ATP Nur-Sultan 0-0 [60] Aleksandr Nedovyesov 2-0 Zhizhen Zhang [123]
Tennis UTR Pro Tennis Series Florence 40-40 Andrea Fantini 2-2 Emanuele Mazzeschi
Tennis WTA Monastir [125] Moyuka Uchijima 4-2 Nigina Abduraimova [187]
Tennis ITF W25 Sozopol 15-30 Ilay Yoruk 5-0 Katerina Dimitrova
Tennis WTA Ostrava 0-15 [148] Anna-Lena Friedsam 2-3 Alycia Parks [152]
Tennis WTA Ostrava 0-0 [34] Ajla Tomljanovic 3-2 Georgina Garcia-Perez [344]
Tennis ITF W25 Otočec 0-15 [397] Miriam B Bulgaru 1-4 Iryna Shymanovich [415]
Tennis WTA Monastir 15-40 [130] Kristina Mladenovic 4-0 Despina Papamichail [175]
Tennis ITF W25 Lissabon 15-0 [181] Joanne Zuger 4-0 Carole Monnet [259]
Tennis ITF W15 Reims 30-15 Irys Ekani 4-3 Emmanuelle Girard
Tennis ITF M25 Nevers 0-0 Tristan Dumas 6-3,5-1 Mohamed Adnaoui
Tennis ITF W15 Monastir 30-30 Xinxin Yao 3-6,0-0 Sijia Wei
Tennis Challenger – Mouilleron le Captif 0-0 Timo Legout 4-4 Elliot Benchetrit
Tennis Challenger – Mouilleron le Captif Mats Rosenkranz 4-6,0-0 Jules Marie
Tennis ITF M15 Monastir 40-15 Eliakim Coulibaly 5-2 Matthew Dellavedova
Tennis ITF W15 Reims Kateryna Diatlova 5-4 Alice Soulie
Tennis ITF W15 Reims 30-15 Camille Moga 6-4,1-2 Anastasiya Kuparev
Tennis ITF M25 Nevers 30-40 Pierre Antoine Tailleu 6-2,2-3 Artiom Dorofeev
Tennis Challenger Alicante 40-40 John Echeverria 4-6,3-3 Oscar Jose Gutierrez
Tennis Challenger Alicante 40-30 [342] Bu Yunchaokete 6-2,1-2 Jose Fco. Vidal Azorin [490]
Tennis Challenger Parma 40-30 Mate Valkusz 0-6,6-0,3-3 Gabriele Piraino
Tennis Challenger Parma 0-15 [346] Filip Bergevi 4-6,5-4 Alexander Weis [402]
Tennis Challenger Parma Duje Ajdukovic 7-6,6-2 Matthieu Perchicot
Tennis ITF W15 Sharm El Sheikh A-40 Aliona Falei 2-6,1-2 Darya Shauha
Tennis ITF W25 Šibenik 30-0 Isabelle Kouzmanov 6-4,4-4 Andjela Lazarevic
Tennis ITF W25 Šibenik 30-40 Ena Baltic 6-3,5-2 Svetlana Samardzic
Tennis ITF W25 Šibenik 40-0 Noa Krznaric 6-3,4-3 Mia Mayerova
Tennis ITF W25 Sozopol 40-A Doga Turkmen 2-6,2-4 Rebeka Stolmar
Tennis ATP Nur-Sultan 0-15 [103] Pavel Kotov 6-7,1-1 Alexander Shevchenko [148]
Hobuste võiduajamine Mauritius 10/02 09:40 Mauritius (3. jooks) View
Hobuste võiduajamine Hyderabad 10/02 09:35 Hyderabad (5. jooks) View
Hobuste võiduajamine Greyville (SA) 10/02 09:35 Greyville (LAV) (1. jooks) View
Hobuste võiduajamine Madrid 10/02 09:30 Madrid (1. jooks) View
Hobuste võiduajamine AUS Singapore 10/02 09:30 Singapur – 12. jooks View
Hobuste võiduajamine Strasbourg 10/02 08:58 Strasbourg (2. jooks) View
Hobuste võiduajamine Prairie Meadows 10/01 22:41 Prairie Meadows – 13. jooks View
Kriket CSA Division 2 - T20 Challenge 10/02 08:00 Limpopo Impalas ,140/5 Northern Cape Heat
Kriket CSA Division 2 - T20 Challenge 10/02 07:30 Mpumalanga Rhinos 14/1,196/9 Lõuna-Aafrika U19
Hurtade võiduajamine AUS Sale 10/02 09:48 Sale – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Cannington 10/02 09:42 Cannington – 6. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Murray Brid 10/02 09:39 Murray Bridge – 8. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Richmond 10/02 09:34 Richmond – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Sale 10/02 09:27 Sale – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Albion Park 10/02 09:24 Albion Park – 7. jooks View
Hurtade võiduajamine AUS Cannington 10/01 13:12 Cannington – 6. jooks View
Liigaragbi NRL 40:00 Penrith Panthers Penrith Panthers 18-0 Parramatta Eels Parramatta Eels
Saalijalgpall Futsali Aasia meistrivõistlused 04:19 Korea Vabariik 0-3 Saudi Araabia Saudi Araabia
Lauatennis Tšehhi Liga Pro Jiri Hiblbauer 0-0 Zdenek Bron
Lauatennis Tšehhi Liga Pro Jan Pleskot 0-0 Vlastimil Svatos
Lauatennis Tšehhi Liga Pro Dominik Kuzma 0-0 Jan Jablonovsky
Lauatennis Tšehhi Liga Pro Adolf Huttl 0-0 Zbynek Zientek
Lauatennis Setka Cup Oleksii Shevtsov 0-0 Valeriy Kolesnykov
Lauatennis Setka Cup 11-9 Roman Reznychenko 0-0 O Volo Kovalchuk
Lauatennis TT Cup Jáchym Šebl 8-9 Vojtech Waldhauser
Lauatennis Setka Cup 3-11 Roman Konkulovskyi 4-2 Oleh Napirko
Lauatennis TT Cup 9-11,2-11 Jonas Kulveit 0-0 Marek Fabini
Lauatennis TT Cup 11-7,11-9 Andrus Hiiemae 3-0 Aivo Noogen
Lauatennis Setka Cup 5-11,8-11,11-5 Rudolf Krajc 0-0 Martin Stehlik
Lauatennis Setka Cup Nazarii Sydorak 7-2 Viktor Slozka
Lauatennis Setka Cup Volodymyr Tatarnykov 2-3 Serhii Maliuk
Lauatennis World Team Championship Women 13-11,13-15 Katerina Tomanovska 5-2 Diya Parag Chitale
Lauatennis World Team Championship 11-5 Filip Zeljko 10-3 Yan-Cheng Huang
Lauatennis Setka Cup Kostiantyn Klymenko 7-6 Oleksandr Osadchyi
Lauatennis World Team Championship 10-12 Nandor Ecseki 7-10 Noshad Alamiyan
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 10-12,11-7,11-8 Dominik Kuzma 0-0 Jan Jablonovsky
Lauatennis World Team Championship 12-10,7-11 Shunsuke Togami 0-0 Ovidiu Ionescu
Lauatennis World Team Championship Women 10-12,9-11 Daniely Rios 4-11 Meng Chen
Lauatennis Tšehhi Liga Pro 11-5,11-7 Jan Pleskot 0-0 Vlastimil Svatos
Lauatennis TT Cup 13-11,2-11,11-7 Jonas Kulveit 3-1 Marek Fabini
Lauatennis Tšehhi Liga Pro Jiri Hiblbauer 0-0 Zdenek Bron
Lauatennis Setka Cup Kostiantyn Klymenko 0-0 Oleksandr Osadchyi
Sulgpall Croatian Int. – naised 13-21 Hsiang Ti Lin 17-16 Ching Ping Huang
Veepall Meistrite liiga 3 - 06:28 ZPC HET Ravijn 3-9 Vasas Plaket Vasas Plaket
Veepall Water Polo Matches Women 4 - 02:12 Alimos NAS - naised 9-8 ANO Glyfadas – naised
E-sport KOG - NEST 18:32 Xianyou Gaming 0-0 WanZhen Esports
E-sport DOTA2 – BTS Pro Series SEA 14:00 Execration Execration 0-0 BOOM Esports