Jäähoki NHL 02/19 01:00 LA Kings LA Kings v WIN Jets WIN Jets 0-0
Tennis ATP Rio de Janeiro – MP 02/19 00:10 Balazs/Romboli v Kubot/Melo 0-0
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/19 00:00 Roman Kobytov v Ivan Soldatov 11-13
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 23:30 Dmitry Petrochenko v Oleg Nikiforov 2-11
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 23:00 Igor Kovalev v Ivan Soldatov 7-11
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 22:30 Roman Kobytov v Dmitry Petrochenko 11-6
E-sport LOL - LPLOL Spring 02/18 22:15 For The Win For The Win v Boavista Boavista 1-0
Jalgpall Copa Sudamericana 02/18 22:15 Aragua Aragua v Coquimbo Unido Coquimbo Unido 1-0
Jalgpall Copa Sudamericana 02/18 22:15 Union La Calera Union La Calera v Fluminense Fluminense 0-0
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 22:00 Ivan Soldatov v Oleg Nikiforov 8-11
Korvpall Barbados President's Cup 02/18 22:00 Barbados Warriors v Burger King Clapham Bulls 58-87
Tennis Challenger Drummondville – MP 02/18 22:00 Broady/Clayton v Harris/Purcell 6-2,6-7,1-0
Võrkpall South American Club Champs Women 02/18 22:00 Praia Clube – naised Praia Clube – naised v San Lorenzo Women San Lorenzo Women 24-14
Tennis ATP Rio De Janeiro 02/18 22:00 Gianluca Mager v Casper Ruud 7-6,7-5
Tennis ATP Rio De Janeiro 02/18 22:00 Dominic Thiem v Felipe M R Alves 6-2,4-6,6-1
E-sport LOL - LFL Spring 02/18 22:00 GamersOrigin GamersOrigin v Vitality.Bee Vitality.Bee 0-0
Korvpall NCAAB lisakohtumised 02/18 22:00 St Francis NY St Francis NY v LIU Brooklyn LIU Brooklyn 87-77
Jalgpall Trinidadi ja Tobago profiliiga 02/18 21:58 Defence Force FC Defence Force FC v Cunupia FC Cunupia FC 2-1
Tennis ATP Rio De Janeiro 02/18 21:50 Joao Domingues v Federico Gaio 7-6,6-4
E-sport LOL - Prime League Spring 02/18 21:50 BIG BIG v Unicorns of Love SE Unicorns of Love SE 0-1
Käsipall Matches 2x25mins 02/18 21:45 AC Cacem Veterans v Vitoria FC Veterans 24-13
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 21:30 Igor Kovalev v Roman Kobytov 7-11
Tennis Challenger Morelos – MP 02/18 21:30 Lock/Menendez-Maceiras v Ofner/Rodionov 4-6,6-3,1-0
Tennis Challenger Morelos – MP 02/18 21:30 Hidalgo/Redlicki v Aragone/Quiroz 7-6,4-6,4-10
Jalgpall Mauritaania 1. divisjon 02/18 21:29 ASC Tevragh Zeine v FC Sahel FC Sahel 1-0
Tennis Challenger Morelos 02/18 21:25 James Ward v Alejandro Gonzalez 6-3,1-6,6-7
E-sport LOL - LPLOL Spring 02/18 21:15 Estoril Praia Estoril Praia v Cidade Curiosa Cidade Curiosa 0-1
E-sport LOL - Dutch League Spring 02/18 21:10 mCon eSports mCon eSports v Team Echo Zulu Team Echo Zulu 1-0
Jalgpall Copa Libertadores U20 02/18 21:00 Nacional de Football U20 Nacional de Football U20 v Academia Puerto Cabello U20 Academia Puerto Cabello U20 3-1
E-sport LOL - UKLC Spring 02/18 21:00 Fnatic Rising Fnatic Rising v NVision Esports NVision Esports 1-0
E-sport LOL - LFL Spring 02/18 21:00 LDLC OL LDLC OL v Team MCES Team MCES 0-0
Lacrosse Lacrosse 02/18 20:53 UMass Lowell v Holy Cross 12-13
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 20:34 Artem Tihonov v Sergei Medvedev 9-6
Võrkpall Itaalia regionaalne divisjon – naised 02/18 20:30 Polisportiva Masi Ceretolese B – naised v Villanova – naised Villanova – naised 10-15
Tennis Challenger Drummondville 02/18 20:30 Maxime Cressy v Taha Baadi 6-1,6-2
Korvpall Italy Regional U20 02/18 20:30 Cusano Milanino U20 v Oscom Milano3 White U20 Oscom Milano3 White U20 65-46
Tennis ATP Marseille 02/18 20:30 Aljaz Bedene v Karen Khachanov 4-6,6-4,7-5
E-sport LOL - Prime League Spring 02/18 20:30 mousesports mousesports v OP innogy OP innogy 1-0
Korvpall Italy Regional U20 02/18 20:26 Cusano Milanino U20 v Milanotre U20 Milanotre U20 65-46
Tennis Challenger Drummondville 02/18 20:25 Manuel Guinard v Michael Mmoh 2-6,6-3,4-6
E-sport LOL - Dutch League Spring 02/18 20:15 Team THRLL Team THRLL v PSV Esports PSV Esports 0-1
Lauatennis Moskva Liga Pro 02/18 20:07 Ruslan Alchimbaev v Alexander Voronov 9-7
Jalgpall Šotimaa Premier League – reserved 02/18 20:03 Ayr Reserves v Airdrieonians Reserves 2-1
Jalgpall Islandi karikas – naised 02/18 20:00 FH Hafnarfjörður – naised FH Hafnarfjörður – naised v Haukar – naised Haukar – naised 2-0
Korvpall Italy Regional U20 02/18 20:00 PMS Basket Moncalieri U20 PMS Basket Moncalieri U20 v Don Bosco Rivoli U20 Don Bosco Rivoli U20 30-63
Lauatennis Moskva Liga Pro FNTR Open 02/18 20:00 Georgiy Vahnin v Sergey Morozov 10-7
Tennis ITF W15 Cancún – NP 02/18 20:00 Fiquet/Jeanjean v Mettraux/Zuger 6-2,6-2
Võrkpall Islandi 1. liiga – naised 02/18 20:00 Afturelding B – naised v UMFG – naised 24-16
Võrkpall Itaalia U21 regionaalliiga – naised 02/18 20:00 Vero Volley Saugella U21 – naised v Net Volley Cinisello U21 – naised 25-14
Jalgpall Argentina Primera C Metropolitana 02/18 20:00 Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere v El Porvenir 2-1
Korvpall Italy Regional U20 02/18 20:00 Spinea U20 v USMI Basket U20 68-66
E-sport LOL - UKLC Spring 02/18 20:00 Demise Demise v Enclave Gaming Enclave Gaming 1-0
Jalgpall Argentina Reserve League 02/18 20:00 Barracas Central Reserves Barracas Central Reserves v Almagro Reserves Almagro Reserves 2-0
E-sport LOL - LPLOL Spring 02/18 20:00 Electronik Generation Electronik Generation v GeekCase eSports GeekCase eSports 0-1
E-sport LOL - LFL Spring 02/18 20:00 Misfits Premier Misfits Premier v Solary Solary 0-0
Jalgpall Inglismaa National League North 02/18 20:00 Alfreton Town Alfreton Town v Leamington Leamington 1-0
Jalgpall UEFA meistrite liiga 02/18 20:00 Atlético Madrid Atlético Madrid v Liverpool Liverpool 1-0
Jalgpall UEFA meistrite liiga 02/18 20:00 Borussia Dortmund Borussia Dortmund v PSG PSG 2-1
Saalijalgpall Spain Primera División: Round 20 02/18 20:00 Peniscola Bod. Dunviro Peniscola Bod. Dunviro v Palma Palma 3-2
Saalijalgpall Spain Primera División: Round 20 02/18 20:00 FS Valdepeñas FS Valdepeñas v Deportivo Burela Deportivo Burela 4-1
Jalgpall Southern League Division One 02/18 19:58 Halesowen Halesowen v Yaxley Yaxley 5-0
Jääkeegel Scotties Tournament of Hearts 02/18 19:55 Ontario v Nova Scotia 10-7
Tennis Challenger – Bergamo 02/18 19:55 Lorenzo Giustino v Nino Serdarusic 6-7,6-3,7-6
Korvpall Belgia Div 1 Women 02/18 19:52 Sparta Laarne Women v Liege Women Liege Women 54-93
Tennis ATP Delray Beach 02/18 19:50 Ernests Gulbis v Reilly Opelka 7-6,4-6,6-7
Jalgpall Northern League Division One 02/18 19:49 Dunston UTS Dunston UTS v City of Liverpool FC City of Liverpool FC 3-0
Jalgpall Inglise County Cup 02/18 19:47 Crewe Crewe v Tranmere XI 0-1
Võrkpall Hispaania U19 regionaalliiga – naised 02/18 19:45 CV Sant Boi U19 Women v Volei Rubi U19 – naised 24-17
Korvpall Italy Regional U20 02/18 19:45 Tavernerio U20 Tavernerio U20 v Polisportivasenna BC U20 Polisportivasenna BC U20 69-55
Tennis ITF M25 Punta del Este 02/18 19:45 Agustin Riquelme Coppari v Gonzalo Villanueva 1-6,1-6
Jalgpall Inglismaa National League 02/18 19:45 Barnet Barnet v Harrogate Town Harrogate Town 1-1
Jalgpall Inglismaa National League South 02/18 19:45 Maidstone Utd Maidstone Utd v Bath City Bath City 0-2
Jalgpall Inglismaa Southern Premier League – lõuna 02/18 19:45 Salisbury FC Salisbury FC v Truro City Truro City 0-3
Jalgpall Inglismaa EFL Trophy 02/18 19:45 Portsmouth Portsmouth v Exeter Exeter 3-2
Jalgpall Šoti FA Cup 02/18 19:45 Motherwell Motherwell v St Mirren St Mirren 6-7
Jalgpall Cymru Championship – põhi 02/18 19:45 Bangor City Bangor City v Conwy Borough FC Conwy Borough FC 2-0
Jalgpall Inglismaa Southern Premier League – lõuna 02/18 19:45 Hayes & Yeading Hayes & Yeading v Blackfield & Langley Blackfield & Langley 6-0
Jalgpall Inglismaa Southern Premier League – lõuna 02/18 19:45 Yate Town Yate Town v Swindon Supermarine Swindon Supermarine 2-0
Jalgpall Northern Premier League 02/18 19:45 Warrington Town Warrington Town v Grantham Grantham 3-3
Jalgpall Inglismaa National League South 02/18 19:45 Oxford City Oxford City v Dorking Wanderers Dorking Wanderers 2-1
Jalgpall Inglismaa League 2 02/18 19:45 Macclesfield Macclesfield v Plymouth Plymouth 1-1
Jalgpall Inglismaa League 1 02/18 19:45 Southend Southend v Gillingham Gillingham 0-1
Jalgpall Inglismaa Southern Premier League – kesk 02/18 19:45 Royston Town Royston Town v Biggleswade Town Biggleswade Town 3-0
Jalgpall Northern Premier League 02/18 19:45 FC United of Manchester FC United of Manchester v Stafford Rangers Stafford Rangers 2-1
Jalgpall Inglismaa National League North 02/18 19:45 Brackley Brackley v Southport Southport 1-1
Jalgpall Inglismaa National League 02/18 19:45 Barrow Barrow v Dover Dover 1-0
Jalgpall Inglismaa National League North 02/18 19:45 Chester Chester v Kings Lynn Town Kings Lynn Town 3-2
Liigaragbi RFL Championship 02/18 19:45 Halifax Halifax v Dewsbury Rams Dewsbury Rams 16-18
Jalgpall Inglismaa Southern Premier League – kesk 02/18 19:45 Lowestoft Town Lowestoft Town v Stourbridge Stourbridge 2-1
Jalgpall Inglismaa Isthmian Premier Division 02/18 19:45 Margate Margate v AFC Hornchurch AFC Hornchurch 2-2
Jalgpall Inglismaa Isthmian Premier Division 02/18 19:45 East Thurrock East Thurrock v Carshalton Ath Carshalton Ath 2-0
Jalgpall Inglismaa Isthmian Premier Division 02/18 19:45 Bowers Pitsea Bowers Pitsea v Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 7-0
Jalgpall Inglismaa League 1 02/18 19:45 Oxford Utd Oxford Utd v AFC Wimbledon AFC Wimbledon 5-0
Jalgpall Šotimaa League One 02/18 19:45 Falkirk Falkirk v East Fife East Fife 2-0
Jalgpall Northern League Division One 02/18 19:44 Droylsden Droylsden v Workington Workington 0-4
Jalgpall Northern League Challenge Cup 02/18 19:44 Gainsborough Gainsborough v Kidsgrove Ath Kidsgrove Ath 1-1
Korvpall Italy Regional U20 02/18 19:43 MB Sporting Club U20 v Stella Azzurra U20 Stella Azzurra U20 78-91
Lauatennis Moskva Liga Pro FNTR Open 02/18 19:38 Evgeny Grishaev v Sarkis Moklosian 9-10
Võrkpall Horvaatia karikas – naised 02/18 19:30 OK Porec Women OK Porec Women v OK Kastela Women 17-21
Saalijalgpall Poola 2. Liga Tuesday 18/02 02/18 19:30 Korona Cedry Male v Supra Kwidzyn 6-10