09/11 10:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv 2 - naised
|
W |
3-0
|
09/10 12:30 |
- |
Dinamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
2-3
|
09/08 17:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
0-3
|
09/07 12:00 |
- |
Luch Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
09/06 12:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-0
|
12/28 16:00 |
- |
Dynamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-1
|
12/27 16:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
0-3
|
09/18 09:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv 2 - naised
|
W |
3-0
|
09/17 14:30 |
- |
Dinamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-0
|
09/16 17:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
1-3
|
09/14 15:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Zarechye Odin. Naised
|
W |
3-1
|
12/20 12:30 |
- |
Dynamo Krasnodar – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-1
|
12/19 16:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Dynamo Moscow – naised
|
L |
0-3
|
11/01 16:00 |
- |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
1-3
|
10/31 16:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
3-0
|
09/12 14:00 |
- |
Dinamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-1
|
09/11 17:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
0-3
|
09/10 14:00 |
- |
Luch Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
09/09 17:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-0
|
11/05 16:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
L |
1-3
|
11/04 16:00 |
- |
Lipetsk – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
2-3
|
11/03 16:00 |
- |
Dinamo Krasnodar – naised
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
09/22 09:00 |
- |
Primorochka Women
v
Leningradka – naised
|
W |
0-3
|
09/21 13:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Sakhalin – naised
|
W |
3-2
|
09/19 15:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Luch Moscow – naised
|
W |
20-19
|
09/18 13:00 |
- |
Dynamo Moscow – naised
v
Leningradka – naised
|
L |
3-0
|
09/17 11:00 |
- |
Leningradka – naised
v
Tulitsa - naised
|
L |
2-3
|
11/04 16:30 |
- |
Peterburi Leningradka – naised
v
Dynamo Moscow – naised
|
L |
2-3
|
11/03 14:00 |
- |
Samrau UGNTU Ufa Women
v
Peterburi Leningradka – naised
|
L |
3-0
|
11/02 16:30 |
- |
Sakhalin – naised
v
Peterburi Leningradka – naised
|
W |
1-3
|