04/26 09:00 |
4 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
W |
2-3
|
04/24 09:00 |
3 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
3-1
|
04/23 09:00 |
2 |
Minchanka Minsk – naised
v
Lipetsk – naised
|
W |
3-0
|
04/22 11:30 |
1 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
3-0
|
04/09 14:00 |
26 |
Minchanka Minsk – naised
v
Lipetsk – naised
|
L |
2-3
|
04/05 15:00 |
17 |
Minchanka Minsk – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-0
|
04/02 14:00 |
25 |
Leningradka – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
3-0
|
03/29 14:00 |
23 |
Proton Saratov – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
3-2
|
03/26 16:00 |
24 |
Minchanka Minsk – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
|
L |
0-3
|
03/23 15:00 |
16 |
Minchanka Minsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
|
L |
0-3
|
03/12 13:00 |
22 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Minchanka Minsk – naised
|
L |
3-2
|
03/05 15:00 |
21 |
Minchanka Minsk – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
0-3
|
02/26 14:00 |
20 |
[1]
Dinamo Kazan – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
L |
3-0
|
02/22 15:00 |
19 |
[10]
Minchanka Minsk – naised
v
Dinamo Moscow – naised
[4]
|
L |
0-3
|
02/12 16:00 |
18 |
[2]
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
L |
3-0
|
01/22 15:00 |
15 |
[9]
Minchanka Minsk – naised
v
Tulitsa - naised
[4] |
L |
1-3
|
01/15 09:00 |
14 |
[11]
Krasnojarski Jenissei – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
W |
1-3
|
01/08 14:30 |
13 |
[13]
Lipetsk – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
L |
3-1
|
01/03 15:00 |
12 |
[9]
Minchanka Minsk – naised
v
Leningradka – naised
[7]
|
L |
1-3
|
12/18 14:00 |
11 |
[6]
Dynamo Krasnodar – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
W |
1-3
|
12/11 16:00 |
10 |
[10]
Minchanka Minsk – naised
v
Proton Saratov – naised
[8]
|
L |
1-3
|
12/04 15:00 |
9 |
[11]
Minchanka Minsk – naised
v
Tšeljabinski Dinamo Metar – naised
[14]
|
W |
3-0
|
11/28 13:00 |
8 |
[7]
Uralochka-NTMK – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[12]
|
L |
3-2
|
11/19 15:00 |
7 |
[11]
Minchanka Minsk – naised
v
Dinamo Kazan – naised
[2]
|
L |
0-3
|
11/12 16:00 |
6 |
[8]
Dynamo Moscow – naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
L |
3-0
|
11/07 15:00 |
5 |
[9]
Minchanka Minsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
[1]
|
L |
0-3
|
10/31 14:00 |
4 |
[14]
Zarechye Odin. Naised
v
Minchanka Minsk – naised
[10]
|
W |
1-3
|
10/17 15:00 |
3 |
[11]
Minchanka Minsk – naised
v
Nizhny Novgorod – naised
[12]
|
W |
3-2
|
10/11 16:00 |
2 |
[8]
Tulitsa - naised
v
Minchanka Minsk – naised
[11]
|
L |
3-1
|
10/03 14:00 |
1 |
[3]
Minchanka Minsk – naised
v
Krasnojarski Jenissei – naised
[3]
|
L |
2-3
|