01/08 13:30 |
14 |
Zarechye Odintsovo – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
1-3
|
12/28 13:00 |
13 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
12/23 17:00 |
12 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Minchanka Minsk – naised
|
W |
3-0
|
12/10 14:00 |
11 |
Lipetsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
12/03 16:00 |
10 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Yenisey Krasnoyarsk – naised
|
W |
3-0
|
11/26 12:00 |
9 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk Women
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
1-3
|
11/18 17:00 |
8 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dynamo Krasnodar – naised
|
W |
3-1
|
11/13 14:00 |
7 |
Leningradka – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
2-3
|
11/05 16:00 |
6 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Proton Saratov – naised
|
W |
3-1
|
10/23 14:00 |
5 |
Tulitsa Tula Women
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
0-3
|
10/16 13:30 |
4 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
L |
0-3
|
10/09 14:30 |
3 |
Dinamo Moscow – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-2
|
10/02 16:00 |
2 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-0
|
09/24 16:00 |
1 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-1
|
05/12 17:00 |
1 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-2
|
05/09 12:00 |
1 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-2
|
05/08 12:00 |
1 |
Uralochka-NTMK – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
2-3
|
05/04 17:00 |
1 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-1
|
05/03 17:00 |
1 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
L |
0-3
|
04/27 17:00 |
2 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dinamo Moscow – naised
|
W |
3-1
|
04/24 15:00 |
2 |
Dinamo Moscow – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
2-3
|
04/18 15:00 |
3 |
Proton Saratov – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
2-3
|
04/14 17:00 |
3 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Proton Saratov – naised
|
W |
3-0
|
04/09 16:00 |
26 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Zarechye Odintsovo – naised
|
W |
3-0
|
04/06 17:00 |
17 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Uralochka-NTMK – naised
|
W |
3-0
|
04/02 13:00 |
25 |
Nizhny Novgorod – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
W |
2-3
|
03/30 16:00 |
16 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Dynamo Kazan – naised
|
L |
1-3
|
03/26 16:00 |
24 |
Kaliningradi Lokomotiv – naised
v
Tulitsa Tula Women
|
W |
3-0
|
03/23 13:30 |
15 |
Dinamo Moscow – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-0
|
03/19 09:00 |
23 |
Yenisey Krasnoyarsk – naised
v
Kaliningradi Lokomotiv – naised
|
L |
3-2
|