PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaliningradi Baltika-BFU | 4 | 1 | 0 | 15 : 4 | 13 | ||
2 | Moskva Spartak II | 3 | 2 | 0 | 9 : 3 | 11 | ||
2 | Rodina-M | 3 | 2 | 0 | 9 : 3 | 11 | ||
4 | Moskva Dinamo II | 3 | 1 | 1 | 12 : 4 | 10 | ||
5 | Vladimiri Torpedo | 3 | 0 | 2 | 12 : 7 | 9 | ||
6 | Peterburi Zenit II | 3 | 0 | 2 | 8 : 5 | 9 | ||
7 | Dinamo Vologda | 2 | 2 | 1 | 6 : 3 | 8 | ||
8 | Tšertanovo | 2 | 2 | 1 | 8 : 7 | 8 | ||
9 | FK Znamya Truda | 2 | 2 | 1 | 6 : 8 | 8 | ||
10 | Peterburi Dinamo | 2 | 0 | 3 | 7 : 7 | 6 | ||
11 | Saturn Ramenskoye | 2 | 0 | 2 | 4 : 8 | 6 | ||
12 | FK Tver | 1 | 1 | 3 | 7 : 11 | 4 | ||
13 | Luch Energiya | 1 | 1 | 3 | 3 : 9 | 4 | ||
14 | Peterburi Zvezda | 0 | 1 | 4 | 2 : 10 | 1 | ||
15 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 3 | 2 : 11 | 1 | ||
16 | Krasnojarski FK Jenissei II | 0 | 0 | 5 | 1 : 11 | 0 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskva Spartak II | 3 | 1 | 0 | 8 : 2 | 10 | ||
2 | Kaliningradi Baltika-BFU | 3 | 0 | 0 | 10 : 2 | 9 | ||
3 | Peterburi Zenit II | 3 | 0 | 0 | 8 : 1 | 9 | ||
4 | Rodina-M | 2 | 1 | 0 | 5 : 0 | 7 | ||
5 | Dinamo Vologda | 2 | 1 | 0 | 5 : 1 | 7 | ||
6 | Moskva Dinamo II | 2 | 0 | 0 | 7 : 1 | 6 | ||
7 | Peterburi Dinamo | 2 | 0 | 0 | 6 : 1 | 6 | ||
8 | Tšertanovo | 1 | 1 | 0 | 5 : 2 | 4 | ||
9 | FK Znamya Truda | 1 | 1 | 1 | 3 : 7 | 4 | ||
10 | Saturn Ramenskoye | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 3 | ||
11 | FK Tver | 0 | 1 | 1 | 3 : 4 | 1 | ||
12 | Luch Energiya | 0 | 1 | 2 | 1 : 5 | 1 | ||
13 | Peterburi Zvezda | 0 | 1 | 2 | 2 : 7 | 1 | ||
14 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | ||
15 | Vladimiri Torpedo | 0 | 0 | 2 | 2 : 6 | 0 | ||
16 | Krasnojarski FK Jenissei II | 0 | 0 | 3 | 1 : 5 | 0 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimiri Torpedo | 3 | 0 | 0 | 10 : 1 | 9 | ||
2 | Rodina-M | 1 | 1 | 0 | 4 : 3 | 4 | ||
3 | Kaliningradi Baltika-BFU | 1 | 1 | 0 | 5 : 2 | 4 | ||
4 | Moskva Dinamo II | 1 | 1 | 1 | 5 : 3 | 4 | ||
5 | FK Znamya Truda | 1 | 1 | 0 | 3 : 1 | 4 | ||
6 | Tšertanovo | 1 | 1 | 1 | 3 : 5 | 4 | ||
7 | Saturn Ramenskoye | 1 | 0 | 2 | 3 : 8 | 3 | ||
8 | Luch Energiya | 1 | 0 | 1 | 2 : 4 | 3 | ||
9 | FK Tver | 1 | 0 | 2 | 4 : 7 | 3 | ||
10 | Moskva Spartak II | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1 | ||
11 | Dinamo Vologda | 0 | 1 | 1 | 1 : 2 | 1 | ||
12 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 3 | 2 : 11 | 1 | ||
13 | Peterburi Zenit II | 0 | 0 | 2 | 0 : 4 | 0 | ||
14 | Krasnojarski FK Jenissei II | 0 | 0 | 2 | 0 : 6 | 0 | ||
15 | Peterburi Dinamo | 0 | 0 | 3 | 1 : 6 | 0 | ||
16 | Peterburi Zvezda | 0 | 0 | 2 | 0 : 3 | 0 |
Promotion | |
Relegation |