06/27 13:00 |
- |
Kaisar Kyzylorda - reservid v FC Jetisay
|
4-3
|
06/27 12:30 |
- |
Karagandõ Šahtjor - reservid v FK Kyzylzhar II
|
6-0
|
06/27 12:30 |
- |
FK Aksu - reservid v Taldõkorgani Žetõsu - reservid
|
4-1
|
06/27 12:30 |
- |
Akademia Ontustik - reservid v Ile-Saulet
|
2-5
|
06/27 12:00 |
- |
FK Taraz - reservid v FK Atyrau - reservid
|
1-2
|
06/27 12:00 |
- |
FK Maktaaral - reservid v FK Kaspii Aktau - reservid
|
3-0
|
06/27 11:30 |
- |
FK AKAS Almaty v Ordabasy - reservid
|
4-0
|
06/27 11:00 |
- |
FC Altai Semey v FK Ulytau
|
0-4
|
06/27 10:00 |
- |
Kostanaj Tobol - reservid v Academy 05
|
4-0
|
06/27 08:00 |
- |
SD Family v FC Elimai - reservid
|
4-1
|
06/06 12:00 |
- |
FC Jetisay v Ordabasy - reservid
|
0-4
|
06/06 12:00 |
- |
Ile-Saulet v Kaisar Kyzylorda - reservid
|
1-3
|
06/06 12:00 |
- |
FK Kaspii Aktau - reservid v Akademia Ontustik - reservid
|
0-0
|
06/06 11:00 |
- |
Taldõkorgani Žetõsu - reservid v Altai
|
1-2
|
06/06 11:00 |
- |
FK Atyrau - reservid v FK Maktaaral - reservid
|
1-0
|
06/06 11:00 |
- |
FK Taraz - reservid v FK AKAS Almaty
|
1-1
|
06/06 10:01 |
- |
FC Elimai - reservid v Karagandõ Šahtjor - reservid
|
2-2
|
06/06 09:00 |
- |
FK Ulytau v SD Family
|
3-2
|
06/06 06:00 |
- |
FK Kyzylzhar II v Kökšetau Okžetpes - reservid
|
3-2
|
06/06 05:00 |
- |
Academy 05 v FK Aksu - reservid
|
2-5
|
05/29 13:00 |
- |
SD Family v Taldõkorgani Žetõsu - reservid
|
2-1
|
05/29 12:00 |
- |
Kaisar Kyzylorda - reservid v FK Kaspii Aktau - reservid
|
1-1
|
05/29 11:00 |
- |
FC Altai Semey v Academy 05
|
3-0
|
05/29 11:00 |
- |
Akademia Ontustik - reservid v FK Atyrau - reservid
|
3-1
|
05/29 10:00 |
- |
Karagandõ Šahtjor - reservid v FK Ulytau
|
0-9
|
05/29 10:00 |
- |
FK Aksu - reservid v Kostanaj Tobol - reservid
|
2-2
|
05/29 09:00 |
- |
Ordabasy - reservid v Ile-Saulet
|
2-3
|
05/29 07:00 |
- |
Kökšetau Okžetpes - reservid v FC Elimai - reservid
|
2-1
|
05/29 06:00 |
- |
FK AKAS Almaty v FC Jetisay
|
0-1
|
05/18 13:00 |
- |
FK Atyrau - reservid v Kaisar Kyzylorda - reservid
|
0-0
|