10/23 00:30 |
- |
GEBA - naised v Nautico Zarate - naised
|
3-1
|
10/19 00:30 |
- |
Lanús - naised v Banfield - naised
|
0-3
|
10/16 00:30 |
- |
Nautico Zarate - naised v Lanús - naised
|
3-0
|
10/16 00:30 |
- |
Club Morón - naised v San Gregorio - naised
|
3-1
|
10/16 00:30 |
- |
CA Bella Vista - naised v Lomas del Mirador - naised
|
0-3
|
10/15 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v Comunicaciones - naised
|
3-2
|
10/09 00:30 |
- |
Lomas del Mirador - naised v Banco Nación - naised
|
3-0
|
10/09 00:30 |
- |
Comunicaciones - naised v CA Bella Vista - naised
|
3-0
|
10/08 00:30 |
- |
Atlético Camioneros - naised v Centro Galicia - naised
|
3-0
|
10/05 00:30 |
- |
Club Harrods - naised v Palermo - naised
|
1-3
|
10/05 00:30 |
- |
GEBA - naised v Huracán de San Justo - naised
|
3-0
|
10/02 00:30 |
- |
Banfield - naised v San Gregorio - naised
|
2-3
|
10/01 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v GEBA - naised
|
0-3
|
09/25 00:30 |
- |
San Gregorio - naised v Huracán de San Justo - naised
|
3-2
|
09/25 00:30 |
- |
Lanús - naised v Atletico Palermo - naised
|
3-2
|
09/25 00:30 |
- |
Lomas del Mirador - naised v Centro Galicia - naised
|
3-0
|
09/25 00:30 |
- |
UNTREF Vóley - naised v Banfield - naised
|
3-1
|
09/18 00:30 |
- |
Banfield - naised v Atlético Camioneros - naised
|
3-1
|
09/18 00:30 |
- |
Club Harrods - naised v Lomas del Mirador - naised
|
0-3
|
09/18 00:30 |
- |
Nautico Zarate - naised v Banco Nación - naised
|
3-0
|
09/17 00:30 |
- |
Palermo - naised v San Gregorio - naised
|
0-3
|
09/03 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v Atlético Camioneros - naised
|
3-0
|
08/20 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v Centro Galicia - naised
|
3-0
|
03/31 00:30 |
- |
San Gregorio - naised v Club Morón - naised
|
3-0
|
03/30 00:30 |
- |
Lomas del Mirador - naised v CA Lanus Women
|
1-3
|
10/11 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v La Matanza Deportes - naised
|
3-2
|
10/04 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v Banco de la Nación Argentina - naised
|
3-1
|
09/20 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v Atlético Camioneros - naised
|
0-3
|
09/06 00:30 |
- |
Atletico Palermo - naised v Comunicaciones - naised
|
3-0
|
09/04 00:00 |
- |
Ferro Carril Oeste C – naised v Scholem Aleijem B – naised
|
3-2
|